Blatecké šenk 01/2017

Co můžete očekávat od vesnické hospody  na Hané 8 km od Olomouce?

Vysoké stropy, nedostatečné osvětlení, stěny které už nepamatují kdo a kdy je někdo namaloval resp. přemýšlíte jaká byla jejich původní barva, záclony na které se bojí sednout i moucha nebo návštěvu WC na kterou budete chtít urychleně zapomenout objednáním si dalšího panáka či zprofanovaná Holba 11ctka a nebo něco z Vyškova na čepu.

Tak tady vás potká pouze ten vysoký strop, Hospoda prošla před několika lety rekonstrukci a je na ni i po čase radost pohledět, navíc nebudete muset oblečení týden větrat – tady si prostě kuřák vevnitř ani neškrtne.
Staronový nájemce přenechal obsluhu mladší generaci. A zavedl jak novou značku piv, tak možnost zakousnout něco dobrého. Nabídnou vám nejméně čtyři značky pivovaru Černá Hora od  10-ítky 12-náctky až po řezané. A několik ručně dělaných pizz. vynikající je / jak jinak / Blatecká, s trojitou dávkou slaniny a smetanou . Opravdu vynikající a pokud chcete něco jiného než klasiku pak jedinečná volba.

Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

2 reakce na Blatecké šenk 01/2017

  1. Thomas říká:

    Zdá se mi to, že první a druhý odstavec si dokonale protiřečí? Nebo psali článek dva různí autoři ve dvou různých desetiletích??
    Ať už tak či onak, vysoké stropy jsou evidentně chronickou noční můrou napříč generacemi… a je potřeba je upgradovat sádrokartonem! 🙂

    • michalov říká:

      ani bych neřekl, v Blatci opravili hospodu velmi pěkně, i bez sádroše 🙂 a Blatecká pizza je pořád vynikající.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..